Jozyrtare: Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco te shtunen ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jozyrtare: Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco te shtunen ne Corovode

Fatjon Kaloci
14.2.14
Burime jozyrtare cituan per corovodaonline se te shtunen 15 shkurt 2014 priten te mberrijne ne Corovode per disa takime ne kuader lokal Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco. Te shtunen do te kete edhe disa takime me drejtues lokal ndersa mendohet se ne vazhden e takimeve mund te kete edhe nje takim me drejtues te Bashkise Corovode per nje projekt te ngrohjes me ajer te kondicionuar te mjediseve te nje shkolle ne Corovode. Nuk ka shume detaje mbi viziten ndersa jozyrtarisht u tha se do te kete edhe disa vizita ne punimet qe po kryehen ne disa vepra publike ne Skrapar. Me heret gjate se premtes 14 shkurt shume zera folen per nje vizite gjate te premtes por ne oret e vona te saj burime thane se vizita do te jete diten e shtune 15 shkurt 2014. (Lajmi nuk eshte zyrtar)
©Corovoda On Line