Barazon Skapari me Shën Kollin.Takimi mbyllet pa gola Vendasit sigurojnë pikën e parë **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Barazon Skapari me Shën Kollin.Takimi mbyllet pa gola Vendasit sigurojnë pikën e parë

Fatjon Kaloci
26.10.14
Është mbyllur me rezultat të bardhë 0:0 takimi i sotëm i Kategorisë së Dytë mes Skraparit dhe Shën Kollit. Takimi nisi në orën 14:30 në Çorovodë dhe ishte i vlefshëm për Javën e Katërt të kësaj kategorie. Pas dy ndeshjeve Skrapari mundi të rregjistroj pikën e parë në klasifikim nga ky barazim. Loja mes dy ekipeve ishte e barabartë. Ndonse Skrapari ende ka pa luajtur përballjen me Sukthin e një jave më parë të shtyrë pas mosgarantimit të ruajtjes së rendit në takimin udhëtues të një jave më parë. Kjo javë ndër ndeshjet e nxehta pati edhe Partizani B - Erzeni që u mbyll me rezultatin 3:0 Takimet e tjera të luajtura sot dhanë këto rezultate.
Skrapari - Shën Kolli 0:0
Partizani B - Erzeni 3:0
Teuta B - Sukthi 0:1
Korabi - Tirana B 4:2
Vlora - Albpetrol 3:0

Takimi Domosdova- Luzi 2008 do të luhet të hënën 27 Tetor 2014
©Corovoda Online