Skrapari i Maturës së Vjeshtës: Dominojnë notat jo-kaluese të provimeve të shtatorit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari i Maturës së Vjeshtës: Dominojnë notat jo-kaluese të provimeve të shtatorit

Fatjon Kaloci
7.10.14
Gjymnasi "Ramis Aranitasi" Çorovodë
Në një monitorim të shpejtë të bërë nga blogu ynë mbi rezultatet e provimeve të sezonit të dytë për të gjithë ata maturantë që nuk mundën të kalonin në provimet e maturës shtetërore në së paku 1 lëndë në vëzhgimin tonë dominonin notat jokaluese. Rezulatet e shpallura u mundësuan edhe në një hapësirë disa minutëshe edhe në faqen tonë në facebook ku dhjetra të interesuar e mësuan notën e marrë prej nesh. Provimet e vjeshtës u mbajtën në javën e tretë të shtatorit në qytetin e Beratit. Kjo është hera e dytë që corovoda online u mundësoi ndjeksve të interesuar të mësonin notën në një kohë të shpejtë.
©Corovoda Online