Sport: Sërisht humbje për Skraparin. Përfundon 5:0 takimi Luzi 2008 - Skrapari **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sport: Sërisht humbje për Skraparin. Përfundon 5:0 takimi Luzi 2008 - Skrapari

Fatjon Kaloci
2.11.14
Ka përfunduar me një humbje të thellë takimi Luzi 2008 - Skrapari i luajtur këtë të dielë 2 nëntor 2014. Ndeshja përfundoi me rezultatin 5:0 dhe ishte e vlefshme për javën e pestë të Kategorisë së Dytë. Skrapari me këtë rezultat vijon të mbetet në vendet e fundit të klasifikimit momental ndërsa i gëzon vetëm një pike ndërsa në vendin e fundit gjendet Domosdova. Takimet e tjera të kësaj jave dhanë këto rezultate:
Java e Pestë 2 Nëntor 2014
Luzi 2008 - Skrapari 5:0
Erzeni - Vora 6:2
Sukthi - Partizani B 0:0
Olimpic -  Korabi 0:1
Shënkolli - Teuta B 4:1
Tirana B - Domosdova 3:1

Në krye të grupit qëndron Korabi me 15 pikë i ndjekur nga Erzeni me 12 dhe në vend të tretë me pikë të barabarta qëndrojnë Luzi 2008, Partizani B, Shënkolli dhe Sukthi.
©Corovoda Online