Skrapari fiton ndaj Sukthit. Perfundon takimi me rezulatin 1:0. Anullim për golin e Sukthit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari fiton ndaj Sukthit. Perfundon takimi me rezulatin 1:0. Anullim për golin e Sukthit

Fatjon Kaloci
8.3.15
Është mbyllur takimi i javës së 16të të Kategorisë së Dytë mes Skrapari dhe Sukthit nisur në orën 15:00 e dielë 8 mars 2015, ku ekipi ynë vendas fitoi me një gol të realizuar në pjesën e parë të takimit. Sukthi realizoi edhe ai një Gol gjatë pjesës së dytë por që u anullua. Kjo fitore e ngjit Skraparin në kuotën e 11 pikëve. Në këtë kategori takimi Partizani B - Albpetrol u shty për të hënën në orën 13:00 pasi nuk kishte terren të lirë sportiv. Të tjera rezultate ishin:
Skrapari - Sukthi 1:0
Korabi - Luzi 2:0
Teuta B - Erzeni 1:4
Domosdova - Shënkolli 1:0
Partizani B - Albpetrol (9 mars 2015 ora 13:00)
Olimpik - Tirana B 3:6
Javën e ardhshme Skrapari do të udhëtoj për përballjen Shënkolli - Skrapari
©Corovoda Online