Sport: Përfundon Skrapari - Bilisht Sport. Mbyllet sezoni 2015 i K2. Rezultatet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sport: Përfundon Skrapari - Bilisht Sport. Mbyllet sezoni 2015 i K2. Rezultatet

Fatjon Kaloci
13.12.15
Është luajtur këtë të dielë Java e 11të dhe e fundit për këtë vit 2015 për Kategorinë e Dytë, Grupi B. Sezoni i ardhshëm do të nisi në shkurt 2016. Skrapari u mund në takimin me Bilisht Sport me rezultatin 0:1 këtë të dielë 13 dhjetor 2015 duke rregjistruar humbjen rekord të 11tën radhazi. Skrapari gjatë këtij sezoni dimëror shënoi vetëm 9 gola dhe pësoi 45 të tillë. Corovoda Online gjatë gjithë sezonit mbuloi rezultatet në kohë reale për ndjeksit tanë.
Ndeshjet e Sotme dhanë këto rezultate Informacione Provizore (Azhornimi i Plotë i rezultateve në Mbrëmje)
Tomorri - Gramozi 6:1
Delvina - Orikumi 1:1
Skrapari - Bilisht Sport 0:1
Përmeti - Naftëtari 1:1
Himara - Tepelena 0:2
Memaliaj - Domozdova 1:0
© Corovoda Online