Droga ishte mbjellë në 5 Parcela - Në Muzhënckë gjenden 1300 bimë kanabis **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Droga ishte mbjellë në 5 Parcela - Në Muzhënckë gjenden 1300 bimë kanabis

Fatjon Kaloci
27.8.16
Të premten 26 gusht 2016, rreth orës 10:00, në fshatin Muzhenckë, në vendin e quajtur ‘’Krushe’’, në pyllin e fshatit, në pesë parcela pa pronar, u gjetën të mbjella dhe u asgjësuan rreth 1 300 bimë të dyshuara narkotike të llojit Cannabis Sattiva. Policia e Rajonale e Beratit njoftoi se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Corovoda Online