Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08

Fatjon Kaloci
15.8.16
Më herët një shtetas 56 vjeçar u gjet i vetvarur në afërsi të banesës së tij. Ngjarja ndodhi në njësive administrative Zhepë, të shtunën 13 gusht 2016. Sipas raportit zyrtar të Policisë, shtetasi me iniciale N.F. u gjet i vetvarur në një pemë pranë shtëpisë ku banonte dhe nga veprimet e para hetimore rezulton se 56 vjeçari ka kryer vetvarje në kushte depresive e asociuar kjo edhe me faktin se 56 vjeçari ishte invalid. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat përfundon njoftimi zyrtar.
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ / Zhepë, Skrapar