Ndalohet një 56 vjeçar nga Skrapari. Blutë e Lushnjes e ndaluan nën veprën Vjedhje Banese **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ndalohet një 56 vjeçar nga Skrapari. Blutë e Lushnjes e ndaluan nën veprën Vjedhje Banese

Fatjon Kaloci
5.9.16
Një ditë më parë, sipas burimeve zyrtare më datë 4  Shtator 2016, një 56 vjeçar banues në Çorovodë u arrestua nga Forcat Policore të Lushnjes. Ngjarja i referohet lokalitetit Bishqethem, në Lushnje. Ku sipas Policisë 56 vjeçari me inicialet A.I. , banues në Çorovodë, Skrapar, u arrestua pasi dyshohet se, në Bishqethem, u kap duke vjedhur banesën e shtetasit Ll.M, vjeç 55, banues në fshatin Bishqethem, Lushnjë. Lajmi Zyrtar dhe i referohet një dite më parë
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues / marrë në rrjet