Poliçan - Ngjarja aksidentale - Shtetasja Jashtë Rrezikut për jetën Bie nga një lartësi nga banesa 33 vjeçarja **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Poliçan - Ngjarja aksidentale - Shtetasja Jashtë Rrezikut për jetën Bie nga një lartësi nga banesa 33 vjeçarja

Fatjon Kaloci
17.11.16
Imazh Arkiv Pamje nga Poliçani
Një shtetase 33 vjeçare nga Poliçani me inicialet F.N. u rrëzua aksidentalisht nga mjediset e një godine ku ndodhej banesa e saj dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Të paktën kështu raportoi policia më herët referuar një ngjarje të ndodhur 2 ditë më parë në qytetin e Poliçanit. Sipas Policisë Më datën 15 Nëntor 2016, në Poliçan, në banesë, aksidentalisht ka rënë nga një lartësi shtetasja F.N, vjeç 33, banuese në Poliçan, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për ngjarje aksidentale - Përfundon njoftimi zyrtar
Corovoda Online