Moti i keq - Një shtetas humb jetën në Skrapar një 65 vjeçar **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Moti i keq - Një shtetas humb jetën në Skrapar një 65 vjeçar

Fatjon Kaloci
16.7.17
Një person ka humbur jetën pas mesditës të kësaj të diele 16 korrik 2017.
UPDATE:
Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Selanit, Skrapar. Lajmi është në zhvillim ndërsa drejt vendit të ngjarjes janë drejtuar forcat e policisë. Sipas burimeve të Corovoda Online një shtetas ka humbur jetën si pasojë e një shkarkese elektrike natyrore nga moti i keq.
UPDATE:
Shtetasi që humbur jetën është i gjinës Mashkull ka inicialet T.Y. dhe besohet se është rreth 65 vjeç

Corovoda Online