Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO -->

Kategoria e gjetur

Iklan Semua Halaman

Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO

Fatjon Kaloci
26.12.17
Rreth orës 08:00 të mëngjesit së kësaj të marte 26 dhjetor 2017 në një banesë, në katin e parë të një pallati pranë lagjes 2 Dhjetori në Çorovodë, u panë flakë të rëna. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit por ne po shkojmë me disa imazhe në kohë reale që vijnë për Corovoda Online. Sipas informacionit paraprak, një vajzë e vogël është shpëtuar ndërsa dëmet janë vetë materiale. Në banesë, burime thanë se banonte edhe një person me aftësi të ndryshme. I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses dhe urgjencës spitalore.
Corovoda Online shkon përmes fotove të ardhura në kohë reale kur ora lokale në këtë çast shënon 08:30 Imazhet Kredit për Corovoda Online S.M