Kontradita te shkelqyera me berberin? Indiani ne foto me floket tejet te gjate **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kontradita te shkelqyera me berberin? Indiani ne foto me floket tejet te gjate

Fatjon Kaloci
22.6.11
Nje shtetas indian u fotografua ne tempullin hindu te qytetit Guwahati, i lokalizuar ne veri te Indise, duke shfaqur floket e tij super te gjate. Ai pozoi per disa momente duke mbledhur disa te ardhura qe i jepnin vizitoret e shumte te cilet ndodheshin per Festivalin e Besimit Hindu te Ambubachi. Atij ju desh te hipte ne nje piedestal te larte dhe floket e tij rrudhoseshin pergjate objektit ndersa perpara tij mbante nje ene per te hedhur qindarka. Imazhi i referohet agjensise Reuters. Ju po ndiqni lajmin me te rralle te ketyre 24 oreve ne mbare globin. Eshte ky portali me interaktiv lokal nga 1 korrik 2011 edhe radio online. Skrapari.net