Rikthehet Britney Spears fuqishem me Ja hiti i ri I Wanna Go **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rikthehet Britney Spears fuqishem me Ja hiti i ri I Wanna Go

Fatjon Kaloci
8.6.11
Edhe perse ende nuk ka dale ne versionin zyrtar eshte mesuar se klipi i radhes i kengetares Pop Idol Britney Spears po pritet te dale se shpejti ne treg. Pjese e albumit te quajtur Femme Fatale "I Wanna Go" eshte edhe kenga qe ju ndiqni ne bashkengjitje. I Wanna Go, ne videon bashkengjitur ofrohet edhe me tekstin e kenges. Keshtu Britney Spears vetem dje ne rrjetin twitter ka shperndare edhe imazhin kopertine te singlit qe sapo kapem dhe sjellim tek ju. Eshte Show Biz ne Skrapari.net Paneli me interaktiv lokal. Faleminderit qe na ndiqni edhe ne Facebook ne rrjetin Corovoda On Line

[youtube]sPHKRz7pjp4[/youtube]