Rihanna nxjerr kengen e re Degjoje ketu hitin Cheers Drink To That Ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rihanna nxjerr kengen e re Degjoje ketu hitin Cheers Drink To That Ja video

Fatjon Kaloci
27.7.11
Nje nder zerat e medhenj te showbizit aktual Rihanna ka nxjerr vetem pak minuta me pare ne menyre publike zerin e saj por ne nje video te re. Ne fakt videoja nuk eshte ngarkuar nga aspekti zyrtar menaxherues i saj por mesa duket nga nje fans. Vetem pak caste me pare ne oren 00:03 sapo ishte ngarkuar ne Youtube vidoja te cilen ne ju ftojme ta degjoni me poshte ne videon bashkengjitur numeronte vetem 160 shikues.
[youtube]WhTSJm-9Otw[/youtube]
Ju po ndiqni showbiz ne Skrapari.net Kapin lajmin e pare dhe me pikant. Faleminderit qe na ndiqni!