BREAKIN NEWS: 20:25 Aksidenti ne Grepcke, 4 persona ne mjetin Mitsubish Ka viktima **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

BREAKIN NEWS: 20:25 Aksidenti ne Grepcke, 4 persona ne mjetin Mitsubish Ka viktima

Fatjon Kaloci
15.8.11
Update : 20:25 Te pakten 4 persona kane mbetur te aksidentuar rende ne Skrapar. Vetem pak minuta me pare Corovoda On Line publikon informacionin paraprak. Saktesojme: Incidenti ka ndodhur ndersa 4 persona qe mendohet te gjithe nga fshati Grepcke ndersa udhetonin ne krahun e rruges Corovode - Grepcke jane aksidentuar ndersa mjeti i tyre ka rene ne Kanione. Deshmimtare citojne se trupi i nje personi duket dukshem mbi shkembinje, dhe mendohet se ka viktima. Ne kete moment pak pas ores 19:50 ne vendngjarje u nisen menjehere Ambulancat
dhe Forcat e Rendit. Saktesojme edhe nje here informacionin paraprak nuk behet fjale per rrugen Dhores Hambull por per ate Corovode - Grepcke. Corovoda on line nuk publikon emrat e personave me gjithe emailet e pafund te ardhura brenda pak minutave.
Eshte Corovoda on line ne Blog