BREAKING NEWS: Aksidenti ne Skrapar ja identitetet 5 te vdekurve dhe 1 te zhdukuri **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

BREAKING NEWS: Aksidenti ne Skrapar ja identitetet 5 te vdekurve dhe 1 te zhdukuri

Fatjon Kaloci
15.8.11
BREAKIN NEWS: 22:10 Ne nje zhvillim te fundit, mbi aksidentin e ndodhur sot, ne vijojme te jemi te paret ne emetimin e lajmit. Kemi nje azhornim te ri lidhur me ngjarjen e rende. Pak Minuta me pare na eshte komunikuar edhe nje deklarim e Shefit te Bluve ne Corovode shperndare dhe per koleget tane. Sipas Raportit numri i personave qe ishin ne mjetin tip Mitsubishi, mund te kete qene 6 persona. Corovoda On Line meson identitetet e disa personave qe ishin ne mjet te gjithe te rinj. Paraprakisht ne citojme informacionin qe vjen ne kohe reale E. CUKA, D.GURI,
(mbiemer) GURI , (mbiemri) ALLKO, (mbiemri) DYLELLARI, (mbiemri) FEKA. . Sipas Punonjesve te rendit 1 person rezulton i zhdukur, ndersa eshte kerkuar menjehere nderhyrja e forcave te rendit te specializuar te RENEA. Edhe ne keto caste burime nga fshati Grepcke per Redaksine tone citojne se smund te nxirren dot disa trupa pasi mjeti ka rene ne nje thellesi ne brendi te Kanioneve nen 150 metra dhe ka mbetur i varur ne nje segment. Corovoda On Line e publikoi menjehere lajmin e para ne rrjet duke e shperndare me pas ne disa nder bashkepunetoret tane. Sikunderse mund te ndiqni ne kemi ndjekur dinamiken qe nga ora 19:55
Per Cdo Zhvillim me tej vijoni te na ndiqni
Eshte Corovoda Blog ne Corovoda On Line