Hakmerret ish burri. Nje gur mbi 20 ton si dhurate per ditelindje ne shtepine e ish Ja Foto **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Hakmerret ish burri. Nje gur mbi 20 ton si dhurate per ditelindje ne shtepine e ish Ja Foto

Fatjon Kaloci
16.8.11
16-08-2011 Nje lajm vertet i cuditshem vjen nga Kanadaja. Keshtu dje, 15 gusht 2011 ne oborrin e shtepise se nje gruaje u pa nje gur gjigand i cili mbante nenshkrimin ne spraj " Gezuar Ditelindjen Isa". Mesazhi tejet unik i drejtohej Isabelle Previst ish te shoqes. Pra sic e kuptuat Ish Burri i ka lene nje dhurate tejet gjigande. Por jo vetem kaq. Guri i vendosur ne pjesen e Garazhdit te shtepise ye Isabelle, qe lokalizohet ne Acton Valley, Quebec Kanada, ishte dhurata qe Dany Lariviere, ish burri por qe aktualisht eshte Kryetar i nje bashkie ne rajon,
per median tha se ajo - duke ju referuar te shoqes - donte gjithnje nje dhurate nje unaze me diamant gjigand, dhe se mbase ne kete gur mund ta gjej. Procesi i divorcit te ciftit mes tyre ka zgjatur shume dhe ka qene i koklavitur madje ne lokalitet kjo ceshtje ka bere buje. Imazhi ne bashkengjitje jep ate se cfare ndodhi dje perpara shtepise se ish te dashures.
Ju po ndiqni Corovoda On Line Blog - Na ndiqni edhe ne Facebook ne grupimin me te njejtin emer " Corovoda On Line"