Ne nje tjeter sukses Nicole Scherzinger nxjerr hitin e saj me te ri WET ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ne nje tjeter sukses Nicole Scherzinger nxjerr hitin e saj me te ri WET ja Video

Fatjon Kaloci
5.8.11
Ka dale me se fundmi videoklipi me i ri i kengetares Nicole Scherzinger. Liderja e dikurshme e PussyCatDolls vjen me klipin me te fundit te quajtur Wet. Hiti ne version videoklip eshte nxjerr premier ne rrjetin Msn, ndersa ne YouTube ende nuk eshte ngarkuar kur ne keto caste ora lokale shenon 22:30. Gjithesesi ju mund ta ndiqni ne vijim klipin ketu ne Skrapari.net
Video: Exclusive: Nicole Scherzinger - Wet

Ne video te shkeputur nga Albumi Killer Love Nicole shfaqet me nje koreografi mjaft sexy dhe provokuese. Hiti u lancua edhe me heret ne Skrapari Radio ne versionin Audio. Ju po ndiqni Show Biz ne skrapari.net