Pas suksesit boteror me Price Tagg Kengetarja Jessie J nxjerr videon e re Who's laughing now **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Pas suksesit boteror me Price Tagg Kengetarja Jessie J nxjerr videon e re Who's laughing now

Fatjon Kaloci
11.8.11
Nje video e re qe pertej kenges nese ju pelqen apo jo duhet ta ndiqni. Kjo sepse ne nje ideim teper te goditur kengetarja Jessie J e cila kete vit u rendit ne klasifikimet me te mira ne hit paradet e vendeve te ndryshme me super hitin Price Tagg, sapo ka nxjerre videon e saj te re te quajtur Who's Laughing now ( Ja kush qesh tani). Ne videon e re tregohen sekuenca filmike te jetes se nje vogelushe ne bankat e shkolles duke u rebeluar ndaj mikeshave dhe cdo rregulli qe e vinte ate ne pozite. Videoklipi ne rrjetin e videove online u ngarkua dje 10 gusht 2011 dhe ne jua sjellim ne kete link.

Ky eshte Skrapari.net ne Show Biz