Ukrainasi do te kaloj 35 dite ne kafaz me Luanin Ja kush eshte aventurieri i ri **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ukrainasi do te kaloj 35 dite ne kafaz me Luanin Ja kush eshte aventurieri i ri

Fatjon Kaloci
4.8.11
Me qellimin human per te mledhur sa me shume te ardhura ne menyre qe te vijoj te perkujdeset per kopshtin zoologjik, kete synon te bej nje shtetas ukrainas. I njohur me emrin Alexander Pylyshenko ky i fundit do te synoj qe te terheq vemendjen e publikut ne qytetin e Vasylivka ne Ukrahine permes nismes me te re te tij mjaft te guximshme per te bashkejetuar brenda kafazit te luanit se bashku me te per plot 35 dite. Koopshti zoologjik ne fjale ndodhet ne nje situate mjaft te veshtire ekonomike. Ja dhe imazhet e ketij lajmi te rralle qe vijne si perhere ne rubriken Oops ketu ne Skrapari.net Vijoni te qendroni me ne.