Neser ne 16:00 FSHF me nje F=Finale Hidhet Shorti per SuperLigen dhe kategorine e pare **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Neser ne 16:00 FSHF me nje F=Finale Hidhet Shorti per SuperLigen dhe kategorine e pare

Fatjon Kaloci
4.9.11
04-09-2011 Federata Shqipetare e Futbollit me ne fund neser e hene 5 shtator 2011 do te kryej rreth ores 16:00 takimin ne te cilin do te hidhet shorti per sezonin futbollistik 2011-2012. Data 31 gusht 2011 me heret u caktua si afati maksimal i dorezimit te plote te dokumentacionit te Shoqerive Aksionere tashme te cilat do te marrin pjese vetem me kete kusht ne kompeticionin e sportit me te madh ne Shqiperi. Skrapari me heret fundjaven e kaluar u shnderua zyrtarsiht ne Sh.A. ndersa kete sezon do te luaj ne Kategorine e Pare.
Ju po ndiqni Corovoda On Line Blog