Vajza e sarah Palin: Sherr ne Bar Club por fiton simpatine e amerikaneve Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Vajza e sarah Palin: Sherr ne Bar Club por fiton simpatine e amerikaneve Ja Video

Fatjon Kaloci
24.9.11
23-09-2011 Rrjeti televiziv amerikan HollywoodTv publikoi dje nje video ne te cilen vajza e sarah Palin, Bristol shfaqej fillimisht duke u argetuar ne nje klub. Ne filmimin paresor te videos Bristol shfaqet duke bere Hippi ne lojen ne klub dhe dukej e kenaqur mes mikeshave te saj. Por kur ka perfunduar lojen tipike ne shume klube te tille ne Amerike nje mashkull 47 vjecar e ofendoi duke e share nga e ema. Edhe Bristol nuk kurseu duke e quajtur Homoseksual. Gjithcka u filmua nga kamerat dhe u kap nga shume aparate fotografik. Videoja u publikua ne youtube (te cilen Corovoda On Line e bashkengjit ne vijim) ndersa simpatia e amerikaneve u shtua per Bristol Palin, vajzen e ish kandidates per zevendes presidente ne SHBA.

Corovoda On Line