Gjate ndeshjes ne Stadium ne Gjermani: Nxirren jashte 2 te rinjte Po kryenin seks **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Gjate ndeshjes ne Stadium ne Gjermani: Nxirren jashte 2 te rinjte Po kryenin seks

Fatjon Kaloci
6.10.11
06-10-2011 Nje ngjarje aspak e zakonte u raportua nga media gjermane, prestigjozja Bild duke ju referuar nje situate aspak te zakonte qe ndodhi rresh 5 dite me pare ne 1 tetor 2011 ku nje cift u fotografua pasi ne mes te tifozeve te stadiumit po benin seks. Gjithcka ndodhi ne Reihn Neckar Arena ku po zhvillohej ndeshja Bayern i Munih - Hoffenheim ndersa nje person qe fotografoi permes celularit i tregoi gazetes Bild se ndersa ishte minuta e 16te e takimit cifti filloi te bente seks ndersa shihnin ndeshjen si gjithe tifozet e tjere. Ngjarja ndodhi ne SinSheim lokaliteti ku po zhvillohej takimi. Gjithcka u kuptua nga rojet e stadiumit te cilet shkuan prane tyre dhe i qortuan dhe paralajmeruan se do te nxirreshin perjashta. Fillimisht cifti ragoi pozitivisht dhe u rivesh. Por gjate pushimit te ndeshjes ata rifilluan te benin seks cka i detyroi punonjesit e stadiumit te t'i debonin perjashta.
Imazhi referuar Bild
Corovoda On Line