Lokaliteti: Emerohet Kreu i Ri i Rendit Ne Komisariatin e Skraparit. **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Lokaliteti: Emerohet Kreu i Ri i Rendit Ne Komisariatin e Skraparit.

Fatjon Kaloci
17.10.11
17-10-2011 Eshte realizuar sot paradite ceremonia e prezantimit zyrtar te Kreut te Ri te Komisariatit te Skraparit. Sikunderse audienca e rregullt na ka ndjekur postimeve te se premtes pasdite eshte konfirmuar keshtu zyrtarisht emerimi ne fjale. Ndersa me heret u fol per vendosje te nje komanduari ne kete detyre, zera te tille rane shume shpejt. Keshtu me emerimin e sotem ka filluar zyrtarisht emerimi definitiv i kreut te ri te Komisariatit Policor te Krahines se Skraparit. Prezantimi u zhvillua paraditen e sotme. Corovoda On Line falenderon edhe nje here raportin e se premtes i cili i parapriu lajmit edhe kete ne kete blog.
Corovoda On Line