Lady Gaga: Kopertina e pare e 2012 per prestigjozen Vanity Fair **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Lady Gaga: Kopertina e pare e 2012 per prestigjozen Vanity Fair

Fatjon Kaloci
29.11.11
Kengetarja Lady Gaga do të shfaqet në kopertinën e numrin e parë te vitit 2012 të Vanity Fair. Per prestigjozen kengetarja ka dhene nje interviste fragmente te se ciles u publikuan ne rrjet. Ajo ka folur rreth marteses dhe pritshmerive te saj duke thene se nje unaze mund ta blinte vete per ta vendosur ne gishtin e saj apo edhe tema rreth talentit te saj marrdhenieve me artin, situatave stresuese etj. Lady Gaga emri i vertete i se ciles eshte Stefani Joanne Angelina Germanotta ka lindur ne 28 mars 1986. Karriera e saj nisi ne 2005 por hit Just Dance do ta bente ate te njohur boterisht. Ajo ne videoklipet dhe daljet e saja publike shfaqet me ekstravagance dhe eshte nje nder kengetaret me te medha te momentit ne Planet.
Corovoda On Line