Polican: Nisin Vjedhjet 2 makina vidhen gjate nates Raportet flasin per 3 ngjarje **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Polican: Nisin Vjedhjet 2 makina vidhen gjate nates Raportet flasin per 3 ngjarje

Fatjon Kaloci
21.11.11
2 autovetura te dyja te markes Mercedez Benz u vodhen naten e kaluar ne Polican qendra e dyte administrative e Skraparit. Ngjarjet u raportuan gjate dites ndersa mesohet se ato ishin vjedhur gjate oreve te nates se djeshme brenda nje harku kohor prej 3 oresh nga njera tjetra. Burime te pakonfirmuara cituan se edhe nje dyqan u raportua i vjedhur ne Polican po brenda ketij harku kohor. Ende nuk dihen detajet mbi ngjarjet apo autorisine e tyre ndersa mesohet se autoritet jane ne proces investigativ. Gjate pjeses se dyte te muajit shtator te ketij viti ishte Corovoda ajo qe do te pesonte nje seri vjedhjesh banesash te mistershme.
Corovoda On Line