E Treta e Verteta: Britney Spears Fejohet Lajmin permes Twitter **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

E Treta e Verteta: Britney Spears Fejohet Lajmin permes Twitter

Fatjon Kaloci
16.12.11
Kengetarja Pop, Britney Spears eshte fejuar me se fundmi. Keshtu u mesua kete te premte 16 dhjetor 2011. Gjithcka pas nje postimi ne twitter. Ne llogarine ne Twitter Britney postoi me heret shenimin:
"OMG. Last night Jason surprised me with the one gift I've been waiting for. SO SO SO excited!!!"
" Oh Zot. Dje Jason me surprizoi me nje dhurate qe e prisja prej kohesh. Shume shume shume e eksituar!!!"
Qe nga muaji maj 2010 Britney ka njohur Jason Trawick. Nese kjo fejese do te jete e sukseshme normalisht do ta coj kengetaren drejt marteses se trete te saj. Martesa e Pare e saj zgjati 55 ore pasi u anulua me pas, kur burri i pare per te do te ishte nje tjeter Jason por kete here Jason Alexander nje ish shok femijerie me kengetaren. Nje vit me vone ajo u martua me Kevin Federline nje balerin me te cilin pati edhe 2 femije Sean Preston dhe Jayden James.

Corovoda On Line