Incidenti: Shtetasja Amerikane ne Corovode Lauren Olivia Burke perfaqesuese e Korpusit te Paqes goditet nga te panjohur me Gure **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Incidenti: Shtetasja Amerikane ne Corovode Lauren Olivia Burke perfaqesuese e Korpusit te Paqes goditet nga te panjohur me Gure

Fatjon Kaloci
25.3.12
Vullnetarja e Korpusit te Paqes ne Corovode Lauren Olivia Burke te premten 23 mars 2012 u be viktime e nje incidenti. Persona te panjohur kane qelluar gure shtetasen amerikane qe ndodhet prej 2 vitesh ne Shqiperi. E njohur ne gjithe Corovoden per kontributin e madh tek te rinjte e komunitetit tone per asistencen ne projekte e programe te ndryshme te Korpusit te Paqes, Lauren ndodhet ne muajin e fundit te qendrimit ne Shqiperi. Incidenti ndodhi ne te njejten dite kur Corovoda On Line sapo siguroi nje bashkepunim me Lauren Olivia. Ne nje postim ne internet Lauren pertej ketij incidenti shpreh mirenjohje per banoret e Corovodes por indinjohet nga  mos efikasiteti i Forcave te Rendit ku ajo eshte drejtuar menjehere pas incidentit. Ende nuk dihet autori/et e ketij veprimi.
Corovoda On Line Imazhi marre nga postimi ne Internet bere ne 24 mars 2012