Skrapari: Nuk paguhet. Ish Traineri Patushi "hakmerret" me "pengmarrje". Prezantohet i riu **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari: Nuk paguhet. Ish Traineri Patushi "hakmerret" me "pengmarrje". Prezantohet i riu

Fatjon Kaloci
28.3.12
Veshtiresite e Ekipit te Skraparit nuk jane vetem ne fushe por me se fundmi edhe ne pankine. Ndersa 2 dite me pare A.Bano u prezantua zyrtarisht si traineri i 9 jave e gjysem per Skraparin e ketyre javeve qe mbeten nga fundi i Kampionatit, ish-tekniku Sajmir Patushi qe drejtonte Skraparin perpara tij eshte rebeluar pasi sipas tij drejtuesit e skuadres corovodase nuk e kane paguar. Nje zgjidhje te paprecedente ka vetkryer Patushi ne kete rast deri sa te likujdohet financiarisht. Ai ka marre "peng" te gjitha kartonat e federimit te futbollisteve te kesaj skuadre. Madje ne Burrel lojtaret e Skraparit luajten pa keto kartona duke e bere situaten edhe me tragjiko-komike per Skraparin.
Corovoda On Line