Te premten, Edi Rama ne Polican. Socialistet drejt re:fressh qe sapo ka nisur ne struktura **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Te premten, Edi Rama ne Polican. Socialistet drejt re:fressh qe sapo ka nisur ne struktura

Fatjon Kaloci
28.3.12
Kreu i Partise Socialiste te Shqiperise, Edi Rama te premten 30 Mars 2012 do te jete i pranishem ne qytetin e Policanit i kthyer tanime ne Qendren e Krahines se Skraparit per takimet e politikes se gjithe Partive qe me pare kulmonin ne Corovode. Takimi do te mbahet prane Kinemase se Qytetit te Policanit rreth ores 18:00. Nen moton re:fressh pritet qe ne takim te shperndahen edhe kartat e reja te anetaresimit rinor te Skraparit. Krahes Rames, ne takim do te jene edhe disa eksponente te larte te politikes roze si dhe perfaqesues te legjislativit te ketij Qarku. Prej disa ditesh PS ka nisur aplikacionin e Formulareve te rinj te anetaresimit duke sjelle risi krahesuar me kohet e meparshme te funksionimit dhe aderimit ne te.
Corovoda On Line