• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Videoklipi i Flori Mumajesi Ju mund te beheni protagoniste

Ne nje postim te koperimit prestigjoz te Entermedia, videoklipi i radhes qe synon te nxjerr Flori Mumajesi per kengen hit te momentit "Tallava" behet me interaktiv. Sipas nje postimi kushdo qe ka nje video kamera, web kamera, apo celular me video service mund te xhiroj veten e vet apo dicka te inskenuar ne fantazi nen perfoncen e kenges Tallave. Ne portalin e kompanise Entermedia nje link i dedikuar me adresen entermedia.tv/tallava ju mund te shihni detajet dhe te plotesoni automatikisht formatin elektronik dhe te ngarkoni sekuencat tuaja te xhirimit. Ne njoftim specifikohet qe afati maksimal i dorezimit te materialit filmik duhet te jete deri ne daten 20 qershor 2011. Keshtu projekti i ngjashem me ate te super yllit muzikor Lady Gaga gjate promocionit te Google Chrome mesa duket do te aplikohet edhe per versionin shqip te showbiz-it shqiptar. Keshtu ju mund te jene protagoniste ne nje video klip qe pritet te dale se shpejti. Ne bashkengjitje ju ndiqni video mesazhin qe promovon vete kengetari i cili ju fton te ngarkoni sa me shpejt video mesazhet tuaja. Ky eshte skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA