• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Stadiumi e tifozet ne ajer Ketri hyn ne fushen e bejsbollit Ja video

07-10-2011 Nje pamje e vecante u trasmetua ne televizion ndersa po shfaqej ndeshja e bejsbollit mes St. Louis Cardinals e Philadelphia Phillies. Takimi qe u luajt 2 dite me pare ne 5 tetor 2011 pervec rezultatit dhe emocioneve qe amerikanet rezervojne per sportin e bejsbollit pati edhe nje plan shume tipik. Nje keter hyri ne fushen e stadiumit dhe me pas u nderfut ne stolat ku ishin ulur qindra shikues qe shihnin sfiden ne stadium. Pamjet e rralla ndodhen ne Stadiumin Busch, ne Saint Louis, ne shtetin e Missouri (SHBA). Corovoda On Line ju propozon nje video te ngarkuar ne YouTube nga nje perdorues video e ngarkuar ne daten 5 tetor 2011 dhe qe jep planet e ketyre
momenteve.

Corovoda On Line Pikat Kryesore te Lajmit me Pikant

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA