• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Stadiumi e tifozet ne ajer Ketri hyn ne fushen e bejsbollit Ja video

07-10-2011 Nje pamje e vecante u trasmetua ne televizion ndersa po shfaqej ndeshja e bejsbollit mes St. Louis Cardinals e Philadelphia Phillies. Takimi qe u luajt 2 dite me pare ne 5 tetor 2011 pervec rezultatit dhe emocioneve qe amerikanet rezervojne per sportin e bejsbollit pati edhe nje plan shume tipik. Nje keter hyri ne fushen e stadiumit dhe me pas u nderfut ne stolat ku ishin ulur qindra shikues qe shihnin sfiden ne stadium. Pamjet e rralla ndodhen ne Stadiumin Busch, ne Saint Louis, ne shtetin e Missouri (SHBA). Corovoda On Line ju propozon nje video te ngarkuar ne YouTube nga nje perdorues video e ngarkuar ne daten 5 tetor 2011 dhe qe jep planet e ketyre
momenteve.

Corovoda On Line Pikat Kryesore te Lajmit me Pikant

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA