• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Google Uron Shqip Pavarësinë. Doodle për shqipëtarët Uron festën

Rotori gjigand Google në versionin Google.al sot gjatë gjithë ditës do të bashkëshoqërojë shqipëtarët me logon hyrëse të tij për Pavarësinë e Shqipërisë. Doodles i referuar eventeve në mbarë botën do të ofroj nga sot këtë pamje për të gjithë ata që do të kenë akses në google.al. Vendosja e imazhit është bërë 2 minuta më parë ndërsa kjo do të jetë logoja e Festës së Pavarësisë Edhe Corovoda Online uron Festën e Mbarëshqiptarisë. Gëzuar!
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA