• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Deputetja Silva Caka Uron 74 Vite Çlirim të Çorovodës. Postimi u bë në një rrjet social

Ndërsa rrjetet sociale të personave të ndryshëm nga Skrapari thuajse këto ditë si kurrë më parë në vite të tjera, kanë dedikuar Statuse apo mesazhe për miqtë e rrjeteve të tyre shoqërore, urimet e festës erdhën edhe nga Deputetja Silva Caka. Në një status të veçantë në rrjetin facebook, Caka uroi 74 vjetorin e Çlirimit. Në tekstin e dedikuar rreth mesditës së 5 shtatorit 2016 në faqen zyrtare shkruhej urimi për gjithë Çorovodën:
"Të gjithë ne, kemi patur ose fatmirësisht kemi akoma, gjyshër a gjyshe që n'a tregojnë për luftën dhe për trimërinë e shokëve të tyre, të mbetur gjallë apo të rënë në luftë. Për të përjetësuar heroizmin dhe veprën e tyre, është e rëndësishme që ne, brezat pasardhës t'i kujtojmë dhe t'i nderojmë.
Gezuar 74 vjetorin e Çlirimit, Çorovoda jonë e dashur!
Lavdi të përjetshme atyre që dhanë jetën për ty e gjithë Shqipërinë!"Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA