Ooops E rralle Gruaja ben tatuazh ne krah Vendos 152 friendsat e saj te facebook **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ooops E rralle Gruaja ben tatuazh ne krah Vendos 152 friendsat e saj te facebook

Fatjon Kaloci
8.6.11
Nje video e rralle eshte lancuar ne rrjetin YouTube rreth nje jave me pare ne date 30 maj 2011. Ne videon e rralle tregohet sesi nje grua nga Hollanda ka bere ne krahun e saj te djathte nje tatuazh teper te vecante. Ne tatuazh ajo ka vendosur foto profilet e te gjithe miqve te saj qe gruaja ka ne Facebook dhe konkretisht plot 152 friendsa. Gjithe procesin e berjes se tatuazhit e ka rregjistruar permes nje kamere. Vajza qe ne rrjetin youtube ka emrin "susyj87" ne bashkengjitje me videon ka shkruar: Perfundova nje tatoo social me 152 friendsa. Sigurisht qe u mendova shume per kete. Keta nuk jane te gjithe shoket e mi. Vetem disa prej te cileve perkushtohem me shume. U mora leje dhe ata u ndjene krenare qe ishin ne tatoo. Per mua kjo sinjifikon ate qe une jam dhe kohen qe jetoj. Dhe natyrisht qe me pelqen se sa bukur duket. tatuazhi u dizenjua nga Pretty Social dhe artistja qe beri tatuazhin quhet Tatoo Dex" Perfundon keshtu komentin ne videon e hedhur ne You Tube gruaja nga Hollanda. Ne bashkengjitje skrapari.net ju ofron kete video insert qe lidhet me ngjarjen. Ju po ndiqni Oops Nje bote me lajme te rralla ne nje klik. Eshte Ky Skrapari.net

[youtube]ApOWWb7Mqdo[/youtube]