Kenga. Dule Malindi ne YouTube ne versionin e ri "O Ju Malet e Skraparit" **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kenga. Dule Malindi ne YouTube ne versionin e ri "O Ju Malet e Skraparit"

Fatjon Kaloci
31.10.13
U ngarkua vetem pak minuta me pare ne oret e fundit te se merkures 30 tetor 2013 nje material video me kengetarin e njohur popullor Dule Malindi. Video ne fakt nuk vjen si klip por me teper ne versionin audio si risi degjuesit do te kene mundesi te shijojne versionin zyrtar te kenges "O Ju Malet e Skraparit". Kengetari Dule Malindi eshte nje nder emrat e njohur te muzikes skraparase ne gjithe Shqiperine si dhe pertej saj.
Corovoda On Line sjell ne bashkengjitje ne kete postim videon e sapo ngarkuar.

©Corovoda On Line