Ambasadori Amerikan Arvizu viziton Kanionet e Osumit ne Corovode. **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ambasadori Amerikan Arvizu viziton Kanionet e Osumit ne Corovode.

Fatjon Kaloci
6.6.14
Pas pak pas ores 14:30 te kesaj te premte 6 qershor 2014 eskorta shoqeruese e Ambasadorit amerikan hyri ne Corovode ndersa prej oresh rruget kryesore ishin thuajse bosh pas masave te marra nga blute e rrugoreve. Vizita e pare ishte ne filialin e sapo hapur te fasonit "Alba SHoes" ne Corovode. Edhe perse u nis me vonese nga Tirana Zyrtare Ilir Meta Kreu i Parlamentit mundi te shoqeroj Aleksander Arvizu ne kete takim. Postimi i pare publik ne rrjetet sociale erdhi nga kengetari dhe drejtuesi Ardit Gjebrea i cili postoi edhe imazhet e para jozyrtare te vizites.
©Corovoda Online