• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Peticioni Aleanca Kuq e Zi neser 4/6/2011 zbret ne Polican

Misionaret e se vetmes dashuri Shqiperise sone te dashur, rrjeti i vullnetareve te Aleances Kuq e Zi priten te jene neser e shtune 4 qershor 2011 ne qytetin e Policanit. Nga ora 09:00 e mengjesit te neserm deri ne oren 13:00 banoret e qytetit te dyte te Skraparit ftohen te firmosin peticionit qe do te synoj te ti thoj stop, Regjistrimit te Popullsise me Baze etnike dhe fetare. Edhe skrapari.net ne kete linje ju fton te gjitheve qe na ndiqni apo keni miqte tuaj ne qytetin e Policanit qe neser e shtune 4 qershor 2011 me nje dokument identifikimi (Karte Identiteti apo Pasaporte Biometrike) te firmosni ne peticionin mbarekombetar. Keshtu neser prane qendres se Policanit pritet te instalohet edhe stenda perkatese ne te cilen ju do te ftoheni per te thene Stop Regjistrimit te Popullsise me Baza Etnike dhe Fetare, proces i cili deri ne fillim vjeshten e ketij viti ka ngrire ne administratat zyrtare, por qe me vullnetin tuaj dhe mbeshtetjen ne do t'ia dalim. Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj. Ky! Eshte Skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA