BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Peticioni Aleanca Kuq e Zi neser 4/6/2011 zbret ne Polican

Posted on Friday, June 03, 2011 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Misionaret e se vetmes dashuri Shqiperise sone te dashur, rrjeti i vullnetareve te Aleances Kuq e Zi priten te jene neser e shtune 4 qershor 2011 ne qytetin e Policanit. Nga ora 09:00 e mengjesit te neserm deri ne oren 13:00 banoret e qytetit te dyte te Skraparit ftohen te firmosin peticionit qe do te synoj te ti thoj stop, Regjistrimit te Popullsise me Baze etnike dhe fetare. Edhe skrapari.net ne kete linje ju fton te gjitheve qe na ndiqni apo keni miqte tuaj ne qytetin e Policanit qe neser e shtune 4 qershor 2011 me nje dokument identifikimi (Karte Identiteti apo Pasaporte Biometrike) te firmosni ne peticionin mbarekombetar. Keshtu neser prane qendres se Policanit pritet te instalohet edhe stenda perkatese ne te cilen ju do te ftoheni per te thene Stop Regjistrimit te Popullsise me Baza Etnike dhe Fetare, proces i cili deri ne fillim vjeshten e ketij viti ka ngrire ne administratat zyrtare, por qe me vullnetin tuaj dhe mbeshtetjen ne do t'ia dalim. Nga Zemra e Shqiperise, Drejt e ne Zemren Tuaj. Ky! Eshte Skrapari.net

0 Responses for “ Peticioni Aleanca Kuq e Zi neser 4/6/2011 zbret ne Polican”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social