• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ne 3 tetor ne France +1 Sarkozy pritet te behet baba

22-09-2011 Ne nje shkrim te sotem te revistes BILD Babai i Nicolas Sarkozy, Pal ka cituar se Carla Bruni mund te lind ne daten 3 tetor 2011. Data perkon me diten kombetare te Bashkimit te Gjermanise citon per Bild i ati i kryeministrit francez. Gjithsesi gazeta citon se lindja do te jete e mundshme ne perllogaritje qe prej dates 1 tetor pavaresisht pritshmerise per daten 3. I ati i kryeministrit Pal Sarkozy tha me tej se bebi i ri do te pagezohet ne Kishen Katolike. Pal ishte i pari qe citoi ne 1 maj 2011 faktin qe Carla Bruni ishte shtatezane dhe lajmin e tha per te njejten mediatik nje prej me te lexuarve ne Europe. 43 vjecarja Carla Bruni ish-modele dhe ish-kengetare ka nje femije qe tani eshte rreth 10 vjec nga martesa e pare ndersa Nicolas Sarkozy pas dy martesave ka 3 femije. I Radhes.. ne Nje, Dy...apo tre tetor sipas te atit te kryeministrit francez
Corovoda On line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA