• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ne 3 tetor ne France +1 Sarkozy pritet te behet baba

22-09-2011 Ne nje shkrim te sotem te revistes BILD Babai i Nicolas Sarkozy, Pal ka cituar se Carla Bruni mund te lind ne daten 3 tetor 2011. Data perkon me diten kombetare te Bashkimit te Gjermanise citon per Bild i ati i kryeministrit francez. Gjithsesi gazeta citon se lindja do te jete e mundshme ne perllogaritje qe prej dates 1 tetor pavaresisht pritshmerise per daten 3. I ati i kryeministrit Pal Sarkozy tha me tej se bebi i ri do te pagezohet ne Kishen Katolike. Pal ishte i pari qe citoi ne 1 maj 2011 faktin qe Carla Bruni ishte shtatezane dhe lajmin e tha per te njejten mediatik nje prej me te lexuarve ne Europe. 43 vjecarja Carla Bruni ish-modele dhe ish-kengetare ka nje femije qe tani eshte rreth 10 vjec nga martesa e pare ndersa Nicolas Sarkozy pas dy martesave ka 3 femije. I Radhes.. ne Nje, Dy...apo tre tetor sipas te atit te kryeministrit francez
Corovoda On line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA