Ne 3 tetor ne France +1 Sarkozy pritet te behet baba **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ne 3 tetor ne France +1 Sarkozy pritet te behet baba

Fatjon Kaloci
22.9.11
22-09-2011 Ne nje shkrim te sotem te revistes BILD Babai i Nicolas Sarkozy, Pal ka cituar se Carla Bruni mund te lind ne daten 3 tetor 2011. Data perkon me diten kombetare te Bashkimit te Gjermanise citon per Bild i ati i kryeministrit francez. Gjithsesi gazeta citon se lindja do te jete e mundshme ne perllogaritje qe prej dates 1 tetor pavaresisht pritshmerise per daten 3. I ati i kryeministrit Pal Sarkozy tha me tej se bebi i ri do te pagezohet ne Kishen Katolike. Pal ishte i pari qe citoi ne 1 maj 2011 faktin qe Carla Bruni ishte shtatezane dhe lajmin e tha per te njejten mediatik nje prej me te lexuarve ne Europe. 43 vjecarja Carla Bruni ish-modele dhe ish-kengetare ka nje femije qe tani eshte rreth 10 vjec nga martesa e pare ndersa Nicolas Sarkozy pas dy martesave ka 3 femije. I Radhes.. ne Nje, Dy...apo tre tetor sipas te atit te kryeministrit francez
Corovoda On line