• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Te merkuren 18, Java e 26 Skrapari pret ne Corovode kundrejt Ada

Te merkuren 18 Prill 2012 ne oren 16:00 do te luhet serisht futboll per Kategorine e Pare. Takimet qe perkojne me Javen e 26te te sezonit 2011 – 2012 sa vijne e behen interesante, ndersa beteja duket sikur eshte spostuar ne fundin e tabeles se klasifikimit. Ne Corovode do te rikthehet futbolli por edhe kete here takimi do te jete pa tifoze, te pakten prane shkalleve te fushes sportive nuk do te kete te tille pasi edhe per 4 jave eshte ne fuqi vendimi i Disiplines. Te dielen qe lam pas, Skrapari u mund 2:1 nga Gramozi duke kapur fundin e renditjes me vetem 18 pike. Ndeshja e radhes do te jete me Aden e Velipojes. Takimet do te zhvillohen te gjitha ne oren 16:00 sipas ketij kalendari:
JAVA 26 KATEGORIA E PARE
Ora 16:00 E merkure 18 Prill 2012
Skrapari - Ada
Elbasani - Burreli
Lushnja - Iliria
Luftetari- Gramshi
Beselidhja - Gramozi
Himara - Kukesi
Vlora - Mamurrasi
Butrinti - Besa
Corovoda On Line edhe kete jave ne Live Results do te mbuloj ndeshjet e kesaj jave.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA