• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Rikonstruksioni: Metrat e para te hyrjes ne Corovode rimodelohen Punimet pak dite

Punimet ne nje distance te shkurter metrash ne hyrje te Corovodes prej pak ditesh do te kushteozojne "No Entry" nga rruga tradicionale e hyrjes ne qytet. Segmenti prej afro 100 metrash ne rrugen Pasho Hysi, ne ate qe ne tradicionale konsiderohet si stacioni i nisjes se autobuzeve interurbane po i nenshtrohet nje rimodelimi. Vitin qe kaloi ishte po i njejti segment qe i nenshtrua nje investimi dedikuar kryesisht shtrimit te trotuarit anesor. Ndersa keto dite punimet me specifikisht i referohen murit anesor te tuneleve te dikurshme te cilat do te kene nje tjeter pamje. Po ashtu edhe ne rruge ne kete segment do te kete nderhyrje. Nuk dihet sesa eshte vlera e investimit ne kete rast por besohet se punimet do te zgjasin pak dite.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA