• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Reportazhi: Shqiperia Ime ne Top Channel hapesire Kanioneve te Osumit ne Skrapar Ja Video

Formati "Shqiperia Ime" i televizionit me te ndjekur shqiptar Top Channel, mbremjen e sotme 23 korrik 2012 i'a rezervoi turizmit ne Qarkun Berat. Per disa minuta reportazhi turistik i cdo pas 20:00 te diteve te veres pasqyron vendet me te bukura turistike ne Shqiperi. Videoja ne afro 7 minuta e publikuar mbremjen e sotme nje hapesire iu referua edhe Skraparit dhe me se shumti Kanioneve te Lumit Osum. Videon e plote do ta publikojme ne rrjetin social ne facebook te Corovoda On Line. Kanionet e Osumit ndodhen ne Skrapar dhe jane nder bukurite natyrore te Skraparit me nje gjatesi ne afro 12.5 kilometer shpesh ato perdoren per rafting por biznese te qytetit prane Beratit shpesh i perfshijne ne ture si guide e Beratit, nisur kjo edhe nga nje mos promovim i duhur turistik qe duhet te beje Corovoda. Gjithesesi vemendja e audiences shqiptare ne mbremjen e sotme pa dhe shijoi bukurite madheshtore te Kanioneve Osum.

“Shqipëria ime”: Berati mijëravjeçar - Top... by TopChannelAlbania
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA