• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Shikoni Planetin Mars: Pamje spektakolare Sonda Curiosity Rover jep pamjen 360 grade interaktive nga planeti Mars

Nje panorame mbreselense nga planeti Mars per te gjithe tokesoret.Kjo eshte surpriza me e re mesa duket e sondes Curiosity Rover e cila permes nje panorame 360 grade frohet nga Nasa ne kete script per te pare Planetin Mars. Imazhet i publikojme Kortezi Nasa/JPL Caltech ndersa ne aplikacionin ne vijim mjafton te levizni kursorin per te pare nje pamje vertet te rralle te Planetit Mars. Sonda Curiosity Rover u leshua nga toka ne 26 nentor 2011.©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA