• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Shikoni Planetin Mars: Pamje spektakolare Sonda Curiosity Rover jep pamjen 360 grade interaktive nga planeti Mars

Nje panorame mbreselense nga planeti Mars per te gjithe tokesoret.Kjo eshte surpriza me e re mesa duket e sondes Curiosity Rover e cila permes nje panorame 360 grade frohet nga Nasa ne kete script per te pare Planetin Mars. Imazhet i publikojme Kortezi Nasa/JPL Caltech ndersa ne aplikacionin ne vijim mjafton te levizni kursorin per te pare nje pamje vertet te rralle te Planetit Mars. Sonda Curiosity Rover u leshua nga toka ne 26 nentor 2011.©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA