• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vazhdojne vonesat. Qindra pensioniste ende pa marre pensionet. Qyteti i varfer i Corovodes paralizohet

Radhe te gjata dhe pritje pafund kjo ka qene panorama deri ne diten e djeshme, e merkure 9 janar 2013 ne zyrat e Postes ne Corovode ndersa me shpresen se mbase leket do te vijne qindra pensioniste kane pritur te radhes zhgenjim. Ditet e para te 2013 kane nisur me nje ngerc financiar jo vetem per kete kategori ne qytetin e varfer vecanerisht pas shpenzimeve te kuptueshme te festave te fundvitit. Ende nuk dihet se kur levrimi i parave do te mundesohet. Me heret ne pasditen e vone te se djeshmes permes nje njoftimi ne mediat kombetare u citua nga Ministria e Financave se mesdita e se enjtes do te konkretizoj celjes e parave per disa kategori.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA