• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vazhdojne vonesat. Qindra pensioniste ende pa marre pensionet. Qyteti i varfer i Corovodes paralizohet

Radhe te gjata dhe pritje pafund kjo ka qene panorama deri ne diten e djeshme, e merkure 9 janar 2013 ne zyrat e Postes ne Corovode ndersa me shpresen se mbase leket do te vijne qindra pensioniste kane pritur te radhes zhgenjim. Ditet e para te 2013 kane nisur me nje ngerc financiar jo vetem per kete kategori ne qytetin e varfer vecanerisht pas shpenzimeve te kuptueshme te festave te fundvitit. Ende nuk dihet se kur levrimi i parave do te mundesohet. Me heret ne pasditen e vone te se djeshmes permes nje njoftimi ne mediat kombetare u citua nga Ministria e Financave se mesdita e se enjtes do te konkretizoj celjes e parave per disa kategori.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA