• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ngjarje ne fshatin Vale, Skrapar. Disa bageti gjenden te ngordhura mistershem

Ngordhja e disa bagetive ne nje fshat te larget te Skraparit mesa duket do te terheq vemendjen edhe per disa dite deri sa te merret nje rezultat konkret. Sipas nje raporti dy dite me pare ne fshatin Vale, ne kufi me Beratin, bagetite e nje shtetasi u gjenden te ngrodhura ndersa ne menyre paraprake banoret nuk mund te gjenin dot shkak se perse kishte ndodhur e gjithe kjo. Nuk dihet sipas tyre nese kemi te bejme me nje proces ushqimi ne habitat natyror apo me ndonje veprim te qellimshem. Ngjarja u rregjistrua ne ditet e fundit te tetorit 2013.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA