• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video: Ja sesi do te jete Qendra e re e Qytetit te Corovodes. Perpunimi Grafik jep sesi do te konceptohet ndryshimi Ja video

Qendra e Corovodes do te rikonceptohet sipas nje projekti te 2011. Te pakten per vendasit kjo eshte mese e ditur deri tani. Por si do te jete pamja e re e qendres se Corovodes? Corovoda On Line sjell e para per publikun online videografikun konceptual te ndrshimit qe do te kete kryesisht Sheshi qendror "Riza Cerova" ne Corovode apo edhe segmenti rrugor perkrah ish-Mapove. Projekti i prezantuar fillimisht ne muajin prill 2011 ne prag zgjedhjet lokale te atij viti pritet te marre jete gjate muajve te ardhshem. Ndiqni videon tone ne bashkengjitje.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA