• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video: Ja sesi do te jete Qendra e re e Qytetit te Corovodes. Perpunimi Grafik jep sesi do te konceptohet ndryshimi Ja video

Qendra e Corovodes do te rikonceptohet sipas nje projekti te 2011. Te pakten per vendasit kjo eshte mese e ditur deri tani. Por si do te jete pamja e re e qendres se Corovodes? Corovoda On Line sjell e para per publikun online videografikun konceptual te ndrshimit qe do te kete kryesisht Sheshi qendror "Riza Cerova" ne Corovode apo edhe segmenti rrugor perkrah ish-Mapove. Projekti i prezantuar fillimisht ne muajin prill 2011 ne prag zgjedhjet lokale te atij viti pritet te marre jete gjate muajve te ardhshem. Ndiqni videon tone ne bashkengjitje.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA