• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

E rralle:SHBA Videoja arrin 6 milion klikime. Gjate ndeshjes se basketbollit amerikan dhe... Ja video

Gjate nje ndeshje basketbolli ne Universitetin e Minnesotes ne ShBA, nje i ri beri te qesh gjithe stadiumi ndersa kamera qe trasmetonte ndeshjen nuk po i ndahej ne plan. Ne ekranin e madh te vendosur ne stadium shpesh regjizoret e trasmetimeve te ndeshjeve ne amerike kapin plane te tifozeve dhe me se shumti fragmente puthjesh mes cifteve. E duke u nisur nga kjo "deshire" mbase per kete arsye kamera nuk u ndahej 2 te rinjve. Por cfare ndodh me tej? Me nje qetesi te madhe djaloshi befas nxjerr nje shenim nga xhepi i majte.

Ne shenimin qe me pas e tregoi perpara kameres tregohej me shigjete se e reja ngjitur ne sedilen prane tij ishte... motra e tij keshtu qe smudn te ofronin spektaklin e kerkuar vecanerisht ne evente sportive ne Amerike.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA