• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

E rralle:SHBA Videoja arrin 6 milion klikime. Gjate ndeshjes se basketbollit amerikan dhe... Ja video

Gjate nje ndeshje basketbolli ne Universitetin e Minnesotes ne ShBA, nje i ri beri te qesh gjithe stadiumi ndersa kamera qe trasmetonte ndeshjen nuk po i ndahej ne plan. Ne ekranin e madh te vendosur ne stadium shpesh regjizoret e trasmetimeve te ndeshjeve ne amerike kapin plane te tifozeve dhe me se shumti fragmente puthjesh mes cifteve. E duke u nisur nga kjo "deshire" mbase per kete arsye kamera nuk u ndahej 2 te rinjve. Por cfare ndodh me tej? Me nje qetesi te madhe djaloshi befas nxjerr nje shenim nga xhepi i majte.

Ne shenimin qe me pas e tregoi perpara kameres tregohej me shigjete se e reja ngjitur ne sedilen prane tij ishte... motra e tij keshtu qe smudn te ofronin spektaklin e kerkuar vecanerisht ne evente sportive ne Amerike.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA