BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

E rralle:SHBA Videoja arrin 6 milion klikime. Gjate ndeshjes se basketbollit amerikan dhe... Ja video

Posted on Thursday, February 20, 2014 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Gjate nje ndeshje basketbolli ne Universitetin e Minnesotes ne ShBA, nje i ri beri te qesh gjithe stadiumi ndersa kamera qe trasmetonte ndeshjen nuk po i ndahej ne plan. Ne ekranin e madh te vendosur ne stadium shpesh regjizoret e trasmetimeve te ndeshjeve ne amerike kapin plane te tifozeve dhe me se shumti fragmente puthjesh mes cifteve. E duke u nisur nga kjo "deshire" mbase per kete arsye kamera nuk u ndahej 2 te rinjve. Por cfare ndodh me tej? Me nje qetesi te madhe djaloshi befas nxjerr nje shenim nga xhepi i majte.

Ne shenimin qe me pas e tregoi perpara kameres tregohej me shigjete se e reja ngjitur ne sedilen prane tij ishte... motra e tij keshtu qe smudn te ofronin spektaklin e kerkuar vecanerisht ne evente sportive ne Amerike.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ E rralle:SHBA Videoja arrin 6 milion klikime. Gjate ndeshjes se basketbollit amerikan dhe... Ja video”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social