• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

E rralle:SHBA Videoja arrin 6 milion klikime. Gjate ndeshjes se basketbollit amerikan dhe... Ja video

Gjate nje ndeshje basketbolli ne Universitetin e Minnesotes ne ShBA, nje i ri beri te qesh gjithe stadiumi ndersa kamera qe trasmetonte ndeshjen nuk po i ndahej ne plan. Ne ekranin e madh te vendosur ne stadium shpesh regjizoret e trasmetimeve te ndeshjeve ne amerike kapin plane te tifozeve dhe me se shumti fragmente puthjesh mes cifteve. E duke u nisur nga kjo "deshire" mbase per kete arsye kamera nuk u ndahej 2 te rinjve. Por cfare ndodh me tej? Me nje qetesi te madhe djaloshi befas nxjerr nje shenim nga xhepi i majte.

Ne shenimin qe me pas e tregoi perpara kameres tregohej me shigjete se e reja ngjitur ne sedilen prane tij ishte... motra e tij keshtu qe smudn te ofronin spektaklin e kerkuar vecanerisht ne evente sportive ne Amerike.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA