BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Microsoft ndryshon emrin e sherbimit nga SkyDrive tashme do te quhet OneDrive i cili do te kete hapesire 7 Gb

Posted on Thursday, February 20, 2014 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Nese keni nje llogari email ne Hotmail, Live, apo Outlook tashme poseduesi i tyre Microsoft do te sjelle nje ndryshim. Keshtu u mesua nje dite me pare ne 19 shkurt 2014 sipas njoftimit do te kemi nje ndryshim te emertimit te ruajtesit arkivor SkyDrive qe tashme do te quhet OneDrive. Ky i fundit do te jete me i fuqishem sesa versioni i pare qe limitohej vetem ne 2Gb. OneDrive do te kete 7Gb hapesire per secilin prej jush. Per me shume mjaton qe te klikoni ne adresen www.onedrive.com nga ku me pas do te mesoni me shume, madje shume me shume se me pare plot 7GB.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ Microsoft ndryshon emrin e sherbimit nga SkyDrive tashme do te quhet OneDrive i cili do te kete hapesire 7 Gb”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social