• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Microsoft ndryshon emrin e sherbimit nga SkyDrive tashme do te quhet OneDrive i cili do te kete hapesire 7 Gb

Nese keni nje llogari email ne Hotmail, Live, apo Outlook tashme poseduesi i tyre Microsoft do te sjelle nje ndryshim. Keshtu u mesua nje dite me pare ne 19 shkurt 2014 sipas njoftimit do te kemi nje ndryshim te emertimit te ruajtesit arkivor SkyDrive qe tashme do te quhet OneDrive. Ky i fundit do te jete me i fuqishem sesa versioni i pare qe limitohej vetem ne 2Gb. OneDrive do te kete 7Gb hapesire per secilin prej jush. Per me shume mjaton qe te klikoni ne adresen www.onedrive.com nga ku me pas do te mesoni me shume, madje shume me shume se me pare plot 7GB.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA